O výrobě loutek

Loutky Mašek

Loutky vyrábíme už od roku 1990 a snažíme se, aby byly dokonalé. Jak provedením, tak designem. Pro ty nejmenší děti musí být jednoduché na ovládání a milé. Pro ty o něco větší děti zase plně funkční v nejrůznějších provedeních a velikostech. Divadelní soubory si přejí dobře pohyblivé loutky podle vlastních návrhů a jiných specifikací, nebo kulisy, rekvizity, a podobně. Můžete chtít také svoji loutku na zakázku. A aby loutky měly kde hrát, vyrábíme k nim také loutková divadla.

K výrobě používáme nejčastěji dřevo, ale umíme to i s jinými materiály, jako je sádra, nejrůznější polymerní směsi, pryskyřice nebo kašírovací směsi. Všechny jsou samozřejmě testované a zdravotně nezávadné.

Více o loutkách
Loutky
O hračkách

Dřevěné hračky Mašek

Nápadů neustále přibývá a tak jsme výrobu loutek rozšířili o hračky. Naši designéři jsou stále tak trochu dětmi a pořád přicházejí s něčím novým. Chceme dát klasickým dřevěným hračkám nové ztvárnění a příběh. V naší dílně voní dřevo, používáme však i textil nebo jiné doplňkové materiály.

Více o hračkách
Hračky Mašek
Český výrobce hraček

Český výrobce hraček

Výrobě hraček se věnujeme přes 30 let a za tu dobu už víme, co se všechno dá ze dřeva udělat. Spolupracují s námi značky z různých částí Evropy, tak proč to nezkusíte i vy?

Rodiče nakupují dětem naše hračky přímo v e-shopu. Zkušení prodejci hraček ví, jak pohádkově zbohatnou díky našim produktům a podpoře, kterou jim k tomu zajistíme. Půjčujeme stojany a reklamní vychytávky. Na zakázku vybavíme i celou prodejnu.

Designéři a podnikavé firmy si u nás na zakázku nechávají dělat své hračky, protože najít spolehlivého výrobce dřevěných hraček, který umí uskutečnit sny, stojí za to. Dokážeme zajistit výrobu od obrábění až po povrchové úpravy. Co všechno umíme se můžete podívat na stránce technologie výroby.

Více o výrobě hraček
Český výrobce hraček
REFERENCE

Prohlédněte si, s čím jsme pomohli našim zákazníkům.
A s čím pomůžeme vám?

Co dalšího děláme?

Naše technologické vybavení a výrobní knowhow nám umožňuje dělat víc.

Loutková divadla
Loutková divadla
Výroba loutkových divadel
Vyřezávané marionety
Loutky
Výroba loutek
Ohebné postavičky a panenky
Hračky
Výroba hraček